A computerfactory.hu weboldalán Cookie-kat használunk annak érdekében, hogy megkönnyítsük Neked az oldal használatát és releváns információkat jeleníthessünk meg. Felhívjuk szíves figyelmed, hogy az oldal további használata a Cookie-k használatára vonatkozó beleegyezést jelenti. Amennyiben termékekkel a kosarában elhagyod az oldalunkat, a rendszer 12 órán belül egy e-mail üzenetet küldhet a részedre, amely után az adataid maximum 30 napon belül törlésre kerülnek! Adatvédelmi tájékoztatónkat ITT találod.
Lenovo ThinkCentre M910q Mini felújított számítógép garanciával i5-7500T 8GB RAM 256SSD WIN11
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
- Memória 8GB DDR4
- Háttértár 256GB SSD
-
Elérhetőség:
Elfogyott
- Szállítási díj: 2.490 Ft
-
CPU: Intel® Core™ i5-7500T 2,7Ghz (3,3GHz Turbo / 6MB SmartCache) RAM: 8GB DDR4 RAM SSD: 256GB NVMe SSD VGA: Intel® HD Graphics 630 ODD: nincs OS: Windows 11 Professional (telepítve) -
Villámgyors
szállítás
szállítás
100.000 Ft feletti rendelés esetén a szállítás költségét mi álljuk – mert nálunk a kényelem is alap.
2 Év
garancia
garancia
Nálunk a használt laptopokra is 24 hónap garancia jár – mert a minőségből nem engedünk.
30 nap
próba
próba
100% elégedettségi garanciát vállalunk – ha mégsem felel meg az elvárásaidnak, 30 napon belül indoklás nélkül visszaküldheted.
Leírás
A használt számítógépekről készült képek, általunk készített eredeti képek.
Azonban egy adott típusból több darab is van készleten, ezért a képekhez képes kisebb eltérések lehetnek.
Amennyiben arról a konkrét számítógépről szeretne képet kérni, amit elküldünk Önnek, írja meg emailben és válasz levélben küldjük a képeket.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 11 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Adobe PDF olvasó, VLC media player, TeamViewer, WinRar, Zoom, Skype |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5- 7500T 2700MHz (6MB Cache, 8 GT/s, Max Turbo 3,3GHz) |
| CPU foglalat: | FCLGA 1151 |
| Memória (RAM): | 8GB DDR4 memória / RAM (max 32GB) |
| Merevlemez / SSD: | 256GB NVMe SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Videokártya: | Intel® HD Graphics 630 |
| VGA foglalat: | PCI-Express |
| Hangkártya: | integrált |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van |
| Wi-Fi (Wireless): | van (A csatlakozó sérülése miatt külső antenna nem helyezhető rá! Külső antenna nem tartozék!) |
| Bluetooth: | van |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 6db (3.0) |
| Monitor / TV kimenet: | 2db DisplayPort, HDMi (DisplayPort átalakítóval + 2990Ft) |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Soros port (COM): | nincs |
| Méretek | |
| Szélesség: | 17,9 cm |
| Hosszúság: | 18,29 cm |
| Magasság: | 3,45 cm |
| Súly: | 1,32 kg |
| Részletes termék adatlap: | Lenovo ThinkCentre M910q Mini |
| Esztétikai állapot: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Kisebb karcok, kopások a burkolaton. (7. kép) | |
| Egyéb: | A csatlakozó sérülése miatt külső antenna nem helyezhető rá! (Külső antenna nem tartozék!) (6. kép) |
| Wi-Fi és a Bluetooth működik, de kisebb sugárban, mint antennával. | |
| Tartozék: | hálózati adapter (tápkábellal együtt) |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 8 Professional (digitális) (Windows 11 Pro-ra frissítve) |
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Állapot | H.Q. - Felújított |
| Processzor | Intel Core I5 7500 |
| Típus | Mini PC |
| Grafikus vezérlő | Intel HD Graphics |
| Tartozékok | Hálózati töltő |
| Telepített szoftver | Windows 11 |
Hasonló termékek
Lenovo ThinkCentre M720s felújított számítógép i5-8400 8GB RAM 256SSD SFF WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
99.990 Ft
Lenovo ThinkCentre M720s felújított számítógép i5-8400 8GB RAM 256SSD SFF WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
99.990 Ft
Lenovo ThinkCentre M720s felújított számítógép i5-8400 8GB RAM 256SSD SFF WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
99.990 Ft
Lenovo ThinkCentre M720s felújított számítógép i5-8400 8GB RAM 256SSD SFF WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
99.990 Ft
Lenovo ThinkCentre M720s felújított számítógép i5-8400 8GB RAM 256SSD SFF WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
99.990 Ft
Lenovo ThinkCentre M720s felújított számítógép i5-8400 8GB RAM 256SSD SFF WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
99.990 Ft