A computerfactory.hu weboldalán Cookie-kat használunk annak érdekében, hogy megkönnyítsük Neked az oldal használatát és releváns információkat jeleníthessünk meg. Felhívjuk szíves figyelmed, hogy az oldal további használata a Cookie-k használatára vonatkozó beleegyezést jelenti. Amennyiben termékekkel a kosarában elhagyod az oldalunkat, a rendszer 12 órán belül egy e-mail üzenetet küldhet a részedre, amely után az adataid maximum 30 napon belül törlésre kerülnek! Adatvédelmi tájékoztatónkat ITT találod.
Lenovo Thinkpad X13 Gen 2i felújított laptop i5-1145G7 16GB RAM 256SSD 13.3" WUXGA WIN11
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
- Processzor Intel®Core™ i5 1145G7
- Kijelző 14″ FHD 1920x1080
- Memória 16GB DDR4
- Háttértár 256GB SSD
-
Elérhetőség:
Előrendelhető (2-3 munkanap)
- Szállítási díj: Ingyenes
-
CPU: Intel® Core™ i5-1145G7 2,6Ghz (4,4Ghz Turbo / 8MB SmartCache) RAM: 16GB DDR4 RAM nem bővíthető SSD: 256GB NVMe SSD bővíthető LCD: 13,3" | 1920x1200 | WUXGA | IPS VGA: Intel® Iris® Xe Graphics ~ egyenértékű GTX 1650-Ti OS: Windows 11 Professional (telepítve) Egyéb: Webkamera | Új akku | Töltés a dokkoló porton működik -
Villámgyors
szállítás
szállítás
100.000 Ft feletti rendelés esetén a szállítás költségét mi álljuk – mert nálunk a kényelem is alap.
2 Év
garancia
garancia
Nálunk a használt laptopokra is 24 hónap garancia jár – mert a minőségből nem engedünk.
30 nap
próba
próba
100% elégedettségi garanciát vállalunk – ha mégsem felel meg az elvárásaidnak, 30 napon belül indoklás nélkül visszaküldheted.
Leírás
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 11 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-1145G7 2600MHz (8MB Cache, 4 GT/s, Max Turbo 4,4GHz) |
| Memória (RAM): | 16GB DDR4 memória / RAM (nem bővíthető) |
| Merevlemez / SSD: | 256GB NVMe SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 13,3" (33,78cm) átmérő | WUXGA (1920x1200) felbontás | 16:10 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | Intel® Iris® Xe Graphics ~ ezzel az Nvidia kártyával egyenértékű teljesítmény GTX 1650-Ti |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | nincs (adapterrel) |
| Wi-Fi (Wireless): | van |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (3.0), 1db USB-C (Az USB-C töltő nem működik, de a dokkoló porton tölt!) |
| Monitor / TV kimenet: | HDMi |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | van |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | nincs |
| Akkumulátor üzemidő: | ÚJ akkumulátor |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Fedlapon "Stop Track" matrica nyoma (kopás). (6., 7., 8. kép) | |
| Fedlapon és a burkolaton kisebb karcok, kopások. (7. kép) | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Kijelző esztétikai állapota: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Kijelzőn apró karcok és egy kis világos folt. (11., 12. kép) | |
| Egyéb: | Az USB-C töltő nem működik, de a dokkoló porton tölt! |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 11 Professional |
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Állapot | M.Q. - Felújított |
| Kijelző méret | 13,3" |
| Kijező felbontás | 1920x1080 - FULL HD |
| Érintőképernyő | Nem |
| Grafikus vezérlő | Intel HD Graphics |
| Billentyűzet nyelve | Európai +ajándék magyar bill. matrica |
| Akkumulátor kapacitás | Jó |
| Tartozékok | Hálózati töltő |
| Telepített szoftver | Windows 11 |
Hasonló termékek
Lenovo Thinkpad T14s Gen 1 felújított laptop i5-10210U 16GB RAM 256SSD 14" FHD WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
129.990 Ft
Lenovo Thinkpad L14 Gen 1 felújított laptop i5-10210U 16GB RAM 256SSD 14" FHD WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
135.990 Ft
Lenovo Thinkpad L14 Gen 1 felújított laptop i5-10210U 16GB RAM 256SSD 14" FHD WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
127.990 Ft
Lenovo Thinkpad X390 felújított laptop i5-8365U 16GB RAM 512SSD 13.3" FHD Touch WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
122.990 Ft
Lenovo ThinkPad T490s felújított laptop i5-8265U 16GB RAM 256SSD 14" FHD Touch WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
122.990 Ft
Lenovo Thinkpad T495 felújított laptop Ryzen 5 Pro 3500U 16GB RAM 512SSD 14" FHD Touch WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
122.990 Ft
Lenovo Thinkpad T14s Gen 1 felújított laptop Ryzen 5 Pro 4650U 16GB RAM 256SSD 14" FHD WIN11 US
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
142.990 Ft