A computerfactory.hu weboldalán Cookie-kat használunk annak érdekében, hogy megkönnyítsük Neked az oldal használatát és releváns információkat jeleníthessünk meg. Felhívjuk szíves figyelmed, hogy az oldal további használata a Cookie-k használatára vonatkozó beleegyezést jelenti. Amennyiben termékekkel a kosarában elhagyod az oldalunkat, a rendszer 12 órán belül egy e-mail üzenetet küldhet a részedre, amely után az adataid maximum 30 napon belül törlésre kerülnek! Adatvédelmi tájékoztatónkat ITT találod.
Lenovo Thinkpad X395 felújított laptop Ryzen 5 PRO 3500U 8GB RAM 256SSD 13.3" HD WIN11
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
-
Elérhetőség:
Előrendelhető (2-3 munkanap)
- Szállítási díj: 2.490 Ft
-
CPU: AMD Ryzen 5 PRO 3500U 2,1GHz (3,7GHz Turbo) RAM: 8GB DDR4 RAM nem bővíthető SSD: 256GB NVMe SSD bővíthető LCD: 13,3" | 1366 x 768 | HD VGA: AMD Radeon™ Vega 8 OS: Windows 11 Professional (telepítve) Egyéb: Webkamera -
Villámgyors
szállítás
szállítás
100.000 Ft feletti rendelés esetén a szállítás költségét mi álljuk – mert nálunk a kényelem is alap.
2 Év
garancia
garancia
Nálunk a használt laptopokra is 24 hónap garancia jár – mert a minőségből nem engedünk.
30 nap
próba
próba
100% elégedettségi garanciát vállalunk – ha mégsem felel meg az elvárásaidnak, 30 napon belül indoklás nélkül visszaküldheted.
Leírás
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 11 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | AMD Ryzen 5 Pro 3500U 2,1GHz (3,7GHz Turbo) |
| Memória (RAM): | 8GB DDR4 memória / RAM (nem bővíthető) |
| Merevlemez / SSD: | 256GB NVMe SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 13,3" (33,78cm) átmérő | HD (1366x768) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| Videokártya: | AMD Radeon™ Vega 8 |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | nincs (adapterrel) |
| Wi-Fi (Wireless): | van |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (3.0), 2db USB-C |
| Monitor / TV kimenet: | HDMi |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | van |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | van |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2,5 óra aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Fedlapon kisebb karcok, kifényesedés. (6., 8. kép) | |
| Burkolaton kisebb karcok, kopások. | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| A billentyűzet egyes gombjai és a burkolat enyhén kifényesedett. (1., 3., 4., 5. kép) | |
| Burkolaton csík a fedlap lecsukásától. (4., 5. kép) | |
| Kijelző esztétikai állapota: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Kijelzőn pár tollhegynyi karc és egy apró pötty. (11., 12. kép) | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 10 Professional (Windows 11 Pro-ra frissítve) |
Hasonló termékek
Lenovo Thinkpad X395 felújított laptop Ryzen 5 PRO 3500U 8GB RAM 256SSD 13.3" FHD WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
93.990 Ft
Lenovo ThinkPad L13 Gen 1 felújított laptop i5-10210U 8GB RAM 256SSD 13.3" HD WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
99.990 Ft
Lenovo ThinkPad L13 Gen 1 felújított laptop i5-10210U 8GB RAM 256SSD 13.3" HD WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
99.990 Ft
Lenovo Thinkpad L14 Gen 1 felújított laptop i5-10210U 8GB RAM 256SSD 14" FHD WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
108.990 Ft
Lenovo Thinkpad L13 Gen 2 felújított laptop i5-1135G7 8GB RAM 256SSD 13.3" FHD WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
109.990 Ft
Lenovo Thinkpad T14s Gen 1 felújított laptop i5-10310U 8GB RAM 256SSD 14" FHD WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
116.990 Ft