A computerfactory.hu weboldalán Cookie-kat használunk annak érdekében, hogy megkönnyítsük Neked az oldal használatát és releváns információkat jeleníthessünk meg. Felhívjuk szíves figyelmed, hogy az oldal további használata a Cookie-k használatára vonatkozó beleegyezést jelenti. Amennyiben termékekkel a kosarában elhagyod az oldalunkat, a rendszer 12 órán belül egy e-mail üzenetet küldhet a részedre, amely után az adataid maximum 30 napon belül törlésre kerülnek! Adatvédelmi tájékoztatónkat ITT találod.
HP
HP Elitebook 840 G6 14" Felújított Laptop
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kijelző | 14″ FHD 1920x1080 |
| Processzor | Intel®Core™ i5 8365u |
| Memória | 8GB DDR4 |
| Háttértár | 256GB SSD |
Ár:
129.000 Ft
Raktáron
HP PROBOOK 450 G6 15" Felújított Laptop
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kijelző | 15,6″ FHD 1920x1080 |
| Processzor | Intel®Core™ i3-8145u |
| Memória | 8GB DDR4 |
| Háttértár | 256GB SSD |
Ár:
109.000 Ft
Raktáron
HP ProBook 430 G6 13" Feújított Laptop
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kijelző | 13,3″ FHD 1920x1080 |
| Processzor | Intel®Core™ i3-8145u |
| Memória | 8GB DDR4 |
| Háttértár | 256GB SSD |
Ár:
79.000 Ft
Raktáron
HP ProBook 430 G8 felújított laptop i3-1115G4 16GB RAM 256SSD 13.3" FHD WIN11
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kijelző | 13,3″ FHD 1920x1080 |
| Processzor | Intel® Core™ i3-1115G4 |
| Memória | 16GB DDR4 |
| Háttértár | 256GB SSD |
Ár:
119.990 Ft
Előrendelhető (2-3 munkanap)
HP ProBook 430 G8 felújított laptop i3-1125G4 8GB RAM 256SSD 13.3" FHD WIN11
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kijelző | 13,3″ FHD 1920x1080 |
| Processzor | Intel® Core™ i3-1125G4 |
| Memória | 8GB DDR4 |
| Háttértár | 256GB SSD |
Ár:
109.990 Ft
Előrendelhető (2-3 munkanap)
HP ProBook 430 G8 felújított laptop i3-1115G4 16GB RAM 500SSD 13.3" FHD WIN11
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kijelző | 13,3″ FHD 1920x1080 |
| Processzor | Intel® Core™ i3-1115G4 |
| Memória | 16GB DDR4 |
| Háttértár | 512GB SSD |
Ár:
112.990 Ft
Előrendelhető (2-3 munkanap)
HP ProBook 640 G8 felújított laptop i5-1135G7 8GB RAM 256SSD 14" FHD WIN11
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kijelző | 14″ FHD 1920x1080 |
| Processzor | Intel®Core™ i5 -1135G7 |
| Memória | 8GB DDR4 |
| Háttértár | 256GB SSD |
Ár:
139.990 Ft
Előrendelhető (2-3 munkanap)
HP Elitebook 840 G7 felújított laptop i5-10210U 16GB RAM 256SSD 14" FHD WIN11
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kijelző | 14″ FHD 1920x1080 |
| Processzor | Intel®Core™ i5 10210U |
| Memória | 16GB DDR4 |
| Háttértár | 256GB SSD |
Ár:
125.990 Ft
Előrendelhető (2-3 munkanap)
HP EliteBook 840 G7 felújított laptop i5-10210U 16GB RAM 512SSD 14" FHD WIN11
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kijelző | 14″ HD+ 1600x900 |
| Processzor | Intel®Core™ i5 10210U |
| Memória | 16GB DDR4 |
| Háttértár | 512GB SSD |
Ár:
155.990 Ft
Előrendelhető (2-3 munkanap)
HP EliteBook 840 G8 Felújított Laptop i5-1145G7 32GB RAM 256SSD 14" FHD WIN11
Ár:
189.990 Ft
Előrendelhető (2-3 munkanap)
HP Elitebook 830 G8 felújított laptop i5-1135G7 16GB RAM 256SSD 13.3" FHD WIN11
Ár:
149.990 Ft
Előrendelhető (2-3 munkanap)
HP Elitebook 840 G8 felújított laptop i5-1145G7 16GB RAM 256SSD 14" FHD WIN11
Ár:
185.990 Ft
Előrendelhető (2-3 munkanap)