A computerfactory.hu weboldalán Cookie-kat használunk annak érdekében, hogy megkönnyítsük Neked az oldal használatát és releváns információkat jeleníthessünk meg. Felhívjuk szíves figyelmed, hogy az oldal további használata a Cookie-k használatára vonatkozó beleegyezést jelenti. Amennyiben termékekkel a kosarában elhagyod az oldalunkat, a rendszer 12 órán belül egy e-mail üzenetet küldhet a részedre, amely után az adataid maximum 30 napon belül törlésre kerülnek! Adatvédelmi tájékoztatónkat ITT találod.
Dell Vostro 3501 felújított laptop i3-1005G1 16GB RAM 256SSD 15.6" FHD WIN11
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
-
Elérhetőség:
Előrendelhető (2-3 munkanap)
- Szállítási díj: Ingyenes
-
Villámgyors
szállítás
szállítás
100.000 Ft feletti rendelés esetén a szállítás költségét mi álljuk – mert nálunk a kényelem is alap.
2 Év
garancia
garancia
Nálunk a használt laptopokra is 24 hónap garancia jár – mert a minőségből nem engedünk.
30 nap
próba
próba
100% elégedettségi garanciát vállalunk – ha mégsem felel meg az elvárásaidnak, 30 napon belül indoklás nélkül visszaküldheted.
Leírás
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 11 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i3-1005G1 1200MHz (4MB Cache, 4 GT/s, Max Turbo 3,4GHz) |
| Memória (RAM): | 16GB DDR4 memória / RAM |
| Merevlemez / SSD: | 256GB NVMe SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 15,6" (39,62cm) átmérő | FULL HD (1920x1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | Intel® UHD Graphics |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van (Gigabit Network Connection) |
| Wi-Fi (Wireless): | van |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (3.0), 1db (2.0) |
| Monitor / TV kimenet: | HDMi |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | nincs |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | van |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2,5 óra aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Fedlapon karcok, a burkolaton kisebb karcok. (6., 7., 8., 9. kép) | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Kijelző esztétikai állapota: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 10 Professional (Windows 11 Pro-ra frissítve) |
Hasonló termékek
Lenovo Thinkpad T14s Gen 1 felújított laptop i5-10210U 16GB RAM 512SSD 14" FHD Touch WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
152.990 Ft
Lenovo Thinkpad T14 Gen 1 felújított laptop Ryzen 5 Pro 4650U 16GB RAM 512SSD 14" FHD Touch WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
152.990 Ft
Lenovo Thinkpad L15 Gen 1 felújított laptop i5-10210U 16GB RAM 256SSD 15.6" FHD WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
155.990 Ft
Lenovo Thinkpad X13 Gen 1 felújított laptop i5-10310U 16GB RAM 512SSD 13.3" FHD WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
147.990 Ft
Lenovo Thinkpad X13 Gen 1 felújított laptop Ryzen 5 Pro 4650U 16GB RAM 512SSD 13.3" FHD Touch WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
147.990 Ft
Lenovo Thinkpad X13 Gen 1 felújított laptop i5-10310U 16GB RAM 512SSD 13.3" FHD Touch WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
147.990 Ft
Lenovo Thinkpad X13 Gen 2a felújított laptop Ryzen 5 Pro 5650U 16GB RAM 256SSD 13.3" WQXGA WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
160.990 Ft
Lenovo Thinkpad T14s Gen 1 felújított laptop Ryzen 5 Pro 4650U 16GB RAM 256SSD 14" FHD WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
143.990 Ft