A computerfactory.hu weboldalán Cookie-kat használunk annak érdekében, hogy megkönnyítsük Neked az oldal használatát és releváns információkat jeleníthessünk meg. Felhívjuk szíves figyelmed, hogy az oldal további használata a Cookie-k használatára vonatkozó beleegyezést jelenti. Amennyiben termékekkel a kosarában elhagyod az oldalunkat, a rendszer 12 órán belül egy e-mail üzenetet küldhet a részedre, amely után az adataid maximum 30 napon belül törlésre kerülnek! Adatvédelmi tájékoztatónkat ITT találod.
HP EliteDesk 400 G5 felújított számítógép i5-9500T 16GB RAM 256SSD Mini WIN11
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
-
Elérhetőség:
Előrendelhető (2-3 munkanap)
- Szállítási díj: Ingyenes
-
CPU: Intel® Core™ i5-9500T 2,2Ghz (3,7GHz Turbo / 9MB SmartCache) RAM: 16GB DDR4 RAM bővíthető SSD: 256GB NVMe SSD bővíthető VGA: Intel® UHD Graphics 630 ODD: nincs OS: Windows 11 Professional (telepítve) -
Villámgyors
szállítás
szállítás
100.000 Ft feletti rendelés esetén a szállítás költségét mi álljuk – mert nálunk a kényelem is alap.
2 Év
garancia
garancia
Nálunk a használt laptopokra is 24 hónap garancia jár – mert a minőségből nem engedünk.
30 nap
próba
próba
100% elégedettségi garanciát vállalunk – ha mégsem felel meg az elvárásaidnak, 30 napon belül indoklás nélkül visszaküldheted.
Leírás
A használt számítógépekről készült képek, általunk készített eredeti képek.
Azonban egy adott típusból több darab is van készleten, ezért a képekhez képes kisebb eltérések lehetnek.
Amennyiben arról a konkrét számítógépről szeretne képet kérni, amit elküldünk Önnek, írja meg emailben és válasz levélben küldjük a képeket.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 11 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, Mozilla böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Adobe PDF olvasó, VLC media player, TeamViewer, WinRar, Zoom, Skype |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-9500T 2200MHz (9MB Cache, 8 GT/s, Max Turbo 3,7GHz) |
| CPU foglalat: | FCLGA 1151 |
| Memória (RAM): | 16GB DDR4 memória / RAM (max 32GB) |
| Merevlemez / SSD: | 256GB NVMe SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Videokártya: | Intel® UHD Graphics 630 |
| VGA foglalat: | PCI-Express |
| Hangkártya: | integrált |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | van |
| Wi-Fi (Wireless): | nincs |
| Bluetooth: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 4db (3.0), 2db (2.0) |
| Monitor / TV kimenet: | 15 tűs D-SUB (VGA), 2db DisplayPort, HDMi (DisplayPort átalakítóval + 2990Ft) |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Soros port (COM): | nincs |
| Méretek | |
| Szélesség: | 17,5 cm |
| Hosszúság: | 17,7 cm |
| Magasság: | 3,4 cm |
| Súly: | 1,25 kg |
| Részletes termék adatlap: | HP ProDesk 400 G5 Mini |
| Esztétikai állapot: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Normál használatból eredő kisebb karcok, kopások a burkolaton. | |
| Tartozék: | hálózati adapter (tápkábellal együtt) |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 10 Professional (digitális) (Windows 11 Pro-ra frissítve) |
Hasonló termékek
HP ProDesk 600 G5 felújított számítógép i3-9100 16GB RAM 256SSD SFF WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
118.990 Ft
HP ProDesk 600 G5 felújított számítógép i3-9100 16GB RAM 256SSD SFF WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
118.990 Ft
HP ProDesk 600 G5 felújított számítógép i3-9100 16GB RAM 256SSD SFF WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
118.990 Ft
HP ProDesk 600 G5 felújított számítógép i3-9100 16GB RAM 256SSD SFF WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
118.990 Ft
HP ProDesk 600 G5 felújított számítógép i3-9100 16GB RAM 256SSD SFF WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
118.990 Ft
HP ProDesk 600 G5 felújított számítógép i3-9100 16GB RAM 256SSD SFF WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
118.990 Ft
HP ProDesk 600 G5 felújított számítógép i3-9100 16GB RAM 256SSD SFF WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
118.990 Ft
HP ProDesk 600 G5 felújított számítógép i3-9100 16GB RAM 256SSD SFF WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
118.990 Ft