A computerfactory.hu weboldalán Cookie-kat használunk annak érdekében, hogy megkönnyítsük Neked az oldal használatát és releváns információkat jeleníthessünk meg. Felhívjuk szíves figyelmed, hogy az oldal további használata a Cookie-k használatára vonatkozó beleegyezést jelenti. Amennyiben termékekkel a kosarában elhagyod az oldalunkat, a rendszer 12 órán belül egy e-mail üzenetet küldhet a részedre, amely után az adataid maximum 30 napon belül törlésre kerülnek! Adatvédelmi tájékoztatónkat ITT találod.
Lenovo ThinkPad T490s felújított laptop i5-8265U 16GB RAM 512SSD 14" FHD Touch WIN11
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
-
Elérhetőség:
Előrendelhető (2-3 munkanap)
- Szállítási díj: Ingyenes
-
CPU: Intel® Core™ i5-8265U 1,6Ghz (3,9Ghz Turbo /6MB SmartCache) RAM: 16GB DDR4 RAM nem bővíthető SSD: 512GB NVMe SSD bővíthető LCD: 14" | 1920 x 1080 | FULL HD | IPS | TOUCH VGA: Intel® UHD Graphics 620 OS: Windows 11 Professional (telepítve) Egyéb: Webkamera | Érintőkijelző -
Villámgyors
szállítás
szállítás
100.000 Ft feletti rendelés esetén a szállítás költségét mi álljuk – mert nálunk a kényelem is alap.
2 Év
garancia
garancia
Nálunk a használt laptopokra is 24 hónap garancia jár – mert a minőségből nem engedünk.
30 nap
próba
próba
100% elégedettségi garanciát vállalunk – ha mégsem felel meg az elvárásaidnak, 30 napon belül indoklás nélkül visszaküldheted.
Leírás
A képeken konkrétan az a készülék szerepel, amelyet megrendelés esetén el fogunk küldeni.
Több darab megrendelése esetén a további darabok esztétikai állapotban kisebb eltérések lehetnek.
| Telepített operációs rendszer: | Windows 11 Professional (Magyar nyelvű) |
| Egyéb telepített hasznos programok: | Libre Office (ingyenes Word, Excel, PowerPoint), Google Chrome böngésző, |
| (Tartalmazza az ár, nincs külön költsége.) | Mozilla Firefox böngésző, VLC media player, WinRar, AnyDesk, Teams, Zoom |
|
|
|
| Processzor típus: | Intel® Core™ i5-8265U 1600MHz (6MB Cache, 4 GT/s, Max Turbo 3,9GHz) |
| Memória (RAM): | 16GB DDR4 memória / RAM (nem bővíthető) |
| Merevlemez / SSD: | 512GB NVMe SSD |
| Optikai meghajtó: | nincs |
| Kijelző: | 14" (35,56cm) átmérő | ÉRINTŐKIJELZŐ | FULL HD (1920x1080) felbontás | 16:9 képarány |
| Tükröződés mentes matt felület | LED háttérvilágítás | |
| IPS panel (jobb színvisszaadás, kontraszt és betekintési szög) | |
| Videokártya: | Intel® UHD Graphics 620 (1GB) |
| Hálózat | |
| Hálózati kártya (LAN): | nincs |
| Wi-Fi (Wireless): | van |
| Bluetooth: | van |
| 3G / 4G mobilinternet modem: | nincs (4G vásárolható itt) |
| Beépített GPS: | nincs |
| Csatlakozók | |
| USB csatlakozók: | 2db (3.0), 1db (USB-C), 1db (USB-C / Thunderbolt 3) |
| Monitor / TV kimenet: | HDMi |
| Audio csatlakozók: | Fejhallgató kimenet, mikrofon bemenet, vonal bemenet |
| Egyéb | |
| Memóriakártya olvasó: | van |
| Ujjlenyomat olvasó: | nincs |
| Webkamera: | van |
| Billentyűzet: | európai, ajándék magyar billentyűzet matricával |
| Billentyűzet világítás: | van |
| Akkumulátor üzemidő: | ~ 2,5 óra aktív használat mellett |
| Burkolat esztétikai állapota kívül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Fedlapon és a burkolaton kisebb karcok, kopások, kifényesedés. | |
| Burkolat esztétikai állapota belül: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Touchpad közepe enyhén kifényesedett. | |
| Burkolat kis részen enyhén kifényesedett, burkolaton csík a fedlap lecsukásától. (4., 5. kép) | |
| Kijelző esztétikai állapota: | A kategória: használt, szép, megkímélt állapot |
| Kijelzőn karcok. (10. kép) | |
| Tartozék: | Akkumulátor + Hálózati töltő |
| COA (Windows licence) matrica: | Windows 11 Professional |
Hasonló termékek
Lenovo ThinkPad T490s felújított laptop i5-8265U 16GB RAM 512SSD 14" FHD Touch WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
119.990 Ft
Lenovo ThinkPad T490s felújított laptop i5-8265U 16GB RAM 256SSD 14" FHD Touch WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
122.990 Ft
Lenovo Thinkpad T495 felújított laptop Ryzen 5 Pro 3500U 16GB RAM 512SSD 14" FHD Touch WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
122.990 Ft
Lenovo Thinkpad X390 felújított laptop i5-8365U 16GB RAM 512SSD 13.3" FHD Touch WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
122.990 Ft
Lenovo Thinkpad T14s Gen 1 felújított laptop i5-10310U 8GB RAM 256SSD 14" FHD WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
116.990 Ft
Lenovo Thinkpad T14s Gen 1 felújított laptop i5-10310U 8GB RAM 256SSD 14" FHD WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
116.990 Ft
Lenovo Thinkpad L14 Gen 1 felújított laptop i5-10210U 16GB RAM 256SSD 14" FHD WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
127.990 Ft
Lenovo Thinkpad T14s Gen 1 felújított laptop i5-10210U 16GB RAM 256SSD 14" FHD WIN11
Előrendelhető (2-3 munkanap)
Ár:
129.990 Ft